Wedstrijdprogramma Jeugd

Afgelastingen
Om 08.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de ochtendwedstrijden gekeurd. Vanaf 08.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site. Om 11.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de middagwedstrijden gekeurd. Vanaf 11.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site.


23-03-2019

Zaterdag 23 maart 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.15 uur

13.30 uur

Vilsteren JO17-1

-

Hardenberg JO17-5

Scheidsrechter: Wouter Mars

10.15 uur

09.00 uur

Nieuwleusen MO17-1

-

Vilsteren MO17-1

Chauffeurs: ouders van Sophie, Emma, Linette en Kyra

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO15-1

-

Hardenberg JO15-6

Scheidsrechter: Jari Vlierman

09.15 uur

08.15 uur

Balkbrug/Avereest JO13-1

-

Vilsteren JO13-1G

Chauffeurs: ouders van Fender, Guus, Jaron en Sem

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO11-1G

-

Dalfsen JO11-4

Scheidsrechter: Bram Bekius

09.30 uur

08.30 uur

HHC JO11-4

-

Vilsteren JO11-2

Chauffeurs: ouders van Tijn, Leroy en Enzo

Geplaatst: 30 januari 2019
Gewijzigd: 6 februari 2019


30-03-2019

Zaterdag 30 maart 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

 

11.00 uur

09.45 uur

Dedemsvaart JO17-3

-

Vilsteren JO17-1

 

Chauffeurs: ouders van Bas, Thijmen, Gijs en Silvo

 

12.30 uur

11.45 uur

Vilsteren MO17-1

-

Quick’20 MO17-1

 

Scheidsrechter: nog niet bekend

 

11.30 uur

10.45 uur

Vilsteren JO15-1

-

Hellendoorn JO15-3

 

Scheidsrechter: Gellius Kamphuis

 

10.00 uur

09.15 uur

Vilsteren JO13-1

-

Bergentheim JO13-2

 

Scheidsrechter: n.n.b.

 

08.45 uur

08.00 uur

Lemelerveld JO11-2

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Sanne, Luna en Finn

 

09.30 uur

08.30 uur

SVI JO9-5

-

Vilsteren JO9-1G

Chauffeurs: ouders van Lonne, Mees en Naomi

 

Geplaatst: 6 februari 2019
Gewijzigd: 19 maart 2019


06-04-2019

Zaterdag 6 april 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

11.00 uur

09.45 uur

Hardenberg’85 JO17-1

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: ouders van Rayman, Ryan, Pim en Chris

09.45 uur

08.30 uur

Wijhe’92 MO17-1

-

Vilsteren MO17-1

Chauffeurs: ouders van Marit, Tessa, Lise en Isa

12.30 uur

10.35 uur

SJO JCO JO15-6

-

Vilsteren JO15-1

Chauffeurs: ouders van Tycho, Tom, Noah en Dani

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO11-1G

-

Lemele JO11-1G

Scheidsrechter: Gerard Rietman

10.00 uur

09.30 uur

DKB JO11-2G

-

Vilsteren JO11-2

Chauffeurs: ouders van Gijs, Sam en Bente

09.00 uur

08.30 uur

Vilsteren JO9-1G

-

Nunspeet JO9-4

Geplaatst: 6 februari 2019

13-04-2019

Zaterdag 13 april 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.15 uur

13.30 uur

Vilsteren JO17-1

-

JCLE JO17-1

Scheidsrechter: Wouter Mars

12.40 uur

11.55 uur

Vilsteren MO17-1

-

Be Quick’28 MO17-1

Scheidsrechter: Chiel Mars

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO15-1

-

Rohda Raalte JO15-6

Scheidsrechter: Lars Kampman

08.30 uur

07.30 uur

Nieuwleusen JO13-3

-

Vilsteren JO13-1G

Chauffeurs: ouders van Luca, Dominique, Ingmar en Harm

10.15 uur

09.15 uur

Den Ham JO11-3G

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Fedde, Daan en Naomi

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO11-2

-

JCLE JO11-2G

Scheidsrechter: Bram Bekius

09.00 uur

08.00 uur

SV Zwolle JO9-4G

-

Vilsteren JO9-1G

Chauffeurs: ouders van Marie, Mats en Lonne

Geplaatst: 6 februari 2019

20-04-2019

Zaterdag 20 april 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

10.15 uur

09.00 uur

Berkum MO17-1

-

Vilsteren MO17-1

Chauffeurs: ouders van Tessa, Lisse, Isa en Laura

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO13-1G

-

Sp. Vroomshoop JO13-1G

Scheidsrechter: Jari Vlierman

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO11-1G

-

Dedemsvaart JO11-4

Scheidsrechter: Bram Bekius

Geplaatst: 13 februari 2019
Gewijzigd: 7 maart 2019



04-05-2019

Zaterdag 4 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

10.45 uur

09.30 uur

Marienberg JO17-1

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: ouders van Josse, Tim, Bas en Thijmen

09.00 uur

07.45 uur

SVO VVZ MO17-1

-

Vilsteren MO17-1

Chauffeurs: ouders van Roos, Laura, Milou en Jayden

10.30 uur

09.15 uur

Hulzense Boys JO15-3

-

Vilsteren JO15-1

Chauffeurs: ouders van Maud, Rico, Chiel en Tamar

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren JO13-1G

-

Lemele JO13-1G

Scheidsrechter: Gerard Rietman

10.00 uur

08.45 uur

Stevo JO11-3G

-

Vilsteren JO11-2

Chauffeurs: ouders van Syp Vince en Giel

09.00 uur

08.30 uur

Vilsteren JO9-1G

-

Nieuwleusen JO9-3

Geplaatst: 6 februari 2019
Gewijzigd: 19 maart 2019


11-05-2019

Zaterdag 11 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.15 uur

13.30 uur

Vilsteren JO17-1

-

Bruchterveld JO17-1

Scheidsrechter: Chiel Mars

12.30 uur

11.45 uur

Vilsteren MO17-1

-

Heino MO17-1

Scheidsrechter: Wouter Mars

10.45 uur

10.00 uur

Vilsteren JO15-1

-

Daarlerveen JO15-2G

Scheidsrechter: Jari Vlierman

09.30 uur

09.30 uur

Marienheem JO11-1G

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Bo, Sanne en Luna

09.30 uur

09.00 uur

Vilsteren JO11-2

-

Dedemsvaart JO11-3G

Scheidsrechter: Bram Bekius

08.30 uur

07.30 uur

Berkum JO9-6G

-

Vilsteren JO9-1G

Chauffeurs: ouders van Lotte, Mees en Naomi

Geplaatst: 6 februari 2019
Gewijzigd: 7 maart 2019


18-05-2019

Zaterdag 18 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

11.00 uur

09.45 uur

Den Ham JO17-2

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: ouders van Gijs, Silvo, Bram en Stef

13.30 uur

12.15 uur

Schalkhaar MO17-1

-

Vilsteren MO17-1

Chauffeurs: ouders van Anouk, Sophie, Linette en Marit

09.00 uur

07.45 uur

Gramsbergen JO15-4

-

Vilsteren JO15-1

Chauffeurs: ouders van Thom, Stef, Jaro en Diede

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO13-1G

-

Dedemsvaart JO13-5

Scheidsrechter: Lars Kampman

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO11-1G

-

SJO JCO JO11-3

Scheidsrechter: Gerard Rietman

09.00 uur

08.30 uur

Vilsteren JO9-1G

-

WHC JO9-4

Geplaatst: 6 februari 2019

25-05-2019

Zaterdag 25 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.15 uur

13.30 uur

Vilsteren JO17-1

-

Balkbrug/Avereest JO17-2G

Scheidsrechter: Wouter Mars

12.30 uur

11.45 uur

Vilsteren MO17-1

-

Gramsbergen MO17-1

Scheidsrechter: Chiel Mars

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren JO15-1

-

Bergentheim JO15-2

Scheidsrechter: Lars Kampman

11.15 uur

10.15 uur

Lemelerveld JO13-2

-

Vilsteren JO13-1G

Chauffeurs: ouders van Senn, Mila, Eva en Xavier

10.00 uur

09.00 uur

USV JO11-1

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Naomi, Lotus en Stijn

09.30 uur

09.00 uur

Vilsteren JO11-2

-

Gramsbergen JO11-3G

Scheidsrechter: Bram Bekius

09.35 uur

08.30 uur

SVI JO9-6

-

Vilsteren JO9-1G

Chauffeurs: ouders van Mari, Mila en Lorin

Geplaatst: 6 februari 2019


01-06-2019

Zaterdag 1 juni 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

13.00 uur

12.15 uur

Vilsteren MO17-1

-

IJVV MO17-1

Scheidsrechter: Marco Langenkamp

09.00 uur

08.30 uur

TVC’28 JO11-3

-

Vilsteren JO11-2

Chauffeurs: ouders van Gijs, Sam en Bente

Geplaatst: 13 februari 2019
Gewijzigd: 27 februari 2019