Wedstrijdprogramma Jeugd

Afgelastingen
Om 08.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de ochtendwedstrijden gekeurd. Vanaf 08.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site. Om 11.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de middagwedstrijden gekeurd. Vanaf 11.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site.
Check altijd de wedstrijd in de app van de KNVB    


Maatregel i.v.m. coronavirus: 
geen wedstrijden t/m 31 maart 2020

14-03-2020

Zaterdag 14 maart 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

12.45 uur

12.00 uur

Vilsteren MO19-1

-

Nunspeet MO19-1

Scheidsrechter: Marcel Lint

09.30 uur

08.30 uur

Lemele JO17-1G

-

Vilsteren JO17-1

Wedstrijd is verplaatst naar woensdag 18 maart 2020

10.45 uur

09.30 uur

Balkbrug/Avereest JO15-2

-

Vilsteren JO15-1G

Chauffeurs: ouders van Maud, Dani, Harm en Senn

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO13-1G

-

Berkum JO13-2

Scheidsrechter: Marco Langenkamp

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO12-1G

-

Dedemsvaart JO12-3

Scheidsrechter: Gellius Kamphuis

09.45 uur

08.45 uur

USV JO11-1

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Giel, Vince en Kalle

09.00 uur

08.30 uur

Vilsteren JO10-1G

-

Daarle JO10-1G

Scheidsrechter: Gerard Rietman

Extra leider: ouders van Leroy

Geplaatst: 22 januari 2020
Gewijzigd: 27 februari 2020


18-03-2020

Woensdag 18 maart 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

19.00 uur

18.00 uur

Lemele JO17-1G

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: ouders van Josse, Tim, Thom en Chiel

Geplaatst: 27 februari 2020



21 maart 2020: beker- / inhaalprogramma

21-03-2020

Zaterdag 21 maart 2020 (beker/inhaal)
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

10.00 uur

08.45 uur

SVO VVZ MO19-1 (Zwolle)

-

Vilsteren MO19-1

Chauffeurs: ouders van Roos, Laura, Milou en Jayden

12.15 uur

11.00 uur

Berkum JO17-4

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: n.n.b.

10.30 uur

09.15 uur

Gramsbergen JO15-3G

-

Vilsteren JO15-1G

Chauffeurs: ouders van Tamar, Stef, Jaro en Diede

08.30 uur

07.30 uur

SVI JO11-3 (Zwolle)

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Syp, Enzo en Tijn

Geplaatst: 16 februari 2020
Gewijzigd: 12 maart 2020

De indeling van scheidsrechters voor de thuiswedstrijden en vervoer voor de uitwedstrijden wordt gedaan door het jeugdbestuur. Na aanlevering zal deze informatie toegevoegd worden aan bovengenoemd overzicht.



28-03-2020

Zaterdag 28 maart 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

12.00 uur

10.45 uur

Be Quick’28 MO19-1
(Zwolle)

-

Vilsteren MO19-1

Chauffeurs: ouders van Sophie, Emma, Kyra en Mart

14.15 uur

13.30 uur

Vilsteren JO17-1

-

DES JO17-1

Scheidsrechter: Wouter Mars

09.45 uur

08.30 uur

USV JO15-3
(Nieuwleusen)

-

Vilsteren JO15-1G

Chauffeurs: ouders van Rico, Tamar, Stef en Jaro

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO13-1G

-

Lemelerveld JO13-2

Scheidsrechter: Jari Vlierman

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO12-1G

-

Rohda Raalte JO12-5

Scheidsrechter: Lars Kampman

08.45 uur

07.45 uur

Heino JO11-2

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Gijs, Sam en Bente

09.00 uur

08.30 uur

Vilsteren JO10-1G

-

Hulzense Boys JO10-2

Scheidsrechter: Thijmen Bloo
Extra leider: ouders van Lonne

Geplaatst: 22 januari 2020


04-04-2020

Zaterdag 4 april 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

12.45 uur

12.00 uur

Vilsteren MO19-1

-

Victoria Boys MO19-1

Scheidsrechter: Chiel Mars

10.00 uur

08.45 uur

Daarlerveen JO17-1

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: ouders van Melvin, Bas, Thijmen en Stef

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO15-1G

-

WVF JO15-4

Scheidsrechter: Marco Langenkamp

08.30 uur

07.15 uur

ZAC JO13-2G

-

Vilsteren JO13-1G

Chauffeurs: ouders van Fender, Luca, Dominique en Ingmar

09.00 uur

08.00 uur

Gramsbergen JO12-3G

-

Vilsteren JO12-1G

Chauffeurs: ouders van Daan, Liz en Finn

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO11-1G

-

FC Dalfsen JO11-3

Scheidsrechter: Thijmen Bloo

08.45 uur

07.45 uur

Den Ham JO10-4G

-

Vilsteren JO10-1G

Chauffeurs / Extra leider: ouders van Lotte, Maud en Mees

Geplaatst: 16 februari 2020
Gewijzigd: 27 februari 2020


Zaterdag 11 april 2020: beker / inhaal (paasweekend)

18-04-2020

Zaterdag 18 april 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

13.15 uur

12.00 uur

IJVV MO19-1

-

Vilsteren MO19-1

Chauffeurs: ouders van Noah, Tessa, Lise en Isa

14.15 uur

13.30 uur

Vilsteren JO17-1

-

SVVN JO17-2

Scheidsrechter: Marcel Lint

12.30 uur

11.45 uur

Vilsteren JO15-1G

-

Nieuwleusen JO15-4

Scheidsrechter: Jari Vlierman

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO13-1G

-

Nieuwleusen JO13-2

Scheidsrechter: Gellius Kamphuis

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO12-1G

-

Heino JO12-4

Scheidsrechter: Lars Kampman

08.45 uur

08.15 uur

Vilsteren JO11-1G

-

ZAC JO11-4

Scheidsrechter: Thijmen Bloo

09.00 uur

08.30 uur

Vilsteren JO10-1G

-

Lemelerveld JO10-3G

Scheidsrechter: Gerard Rietman

Extra leider: ouders van Naomi

Geplaatst: 12 maart 2020


25-04-2020

Zaterdag 25 april 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

08.30 uur

07.30 uur

Dedemsvaart JO13-3

-

Vilsteren JO13-1G

Chauffeurs: ouders van Tess, Joek, Guus en Sem

Geplaatst: 12 maart 2020


Zaterdag 2 mei 2020: beker / inhaal

09-05-2020

Zaterdag 9 mei 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

12.45 uur

12.00 uur

Vilsteren MO19-1

-

Rohda Raalte MO19-1

Scheidsrechter: Wouter Mars

14.30 uur

13.00 uur

Stevo JO17-2 (Geesteren)

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: ouders van Koen, Lars, Raymon en Ryan

11.30 uur

10.15 uur

ZAC JO15-3

-

Vilsteren JO15-1G

Chauffeurs: ouders van Diede, Dylan, Jelmer en Tycho

10.30 uur

09.30 uur

FC Dalfsen Jo13-2

-

Vilsteren JO13-1G

Chauffeurs: ouders van Sanne, Mila, Eva en Gijs

11.30 uur

10.30 uur

Rohda Raalte JO12-4

-

Vilsteren JO12-1G

Chauffeurs: ouders van Fedde, Bo en Luna

09.45 uur

08.45 uur

Wijhe’92 JO11-2

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Syp, Enzo en Tijn

08.45 uur

08.00 uur

SJO JCO JO10-5G

-

Vilsteren JO10-1G

Chauffeurs / Extra leider: ouders van Marie, Mila en Lorin

Geplaatst: 12 maart 2020


16-05-2020

Zaterdag 16 mei 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

12.45 uur

12.00 uur

Vilsteren MO19-1

-

Epe MO19-1

Scheidsrechter: Chiel Mars

12.45 uur

11.15 uur

Lutor Et Emergo JO17-2 (Almelo)

-

Vilsteren JO17-1

Chauffeurs: ouders van Chris, Josse, Tim en Thom

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO15-1G

-

CSV’28 JO15-7

Scheidsrechter: Wouter Mars

12.15 uur

11.00 uur

Hattem JO13-2

-

Vilsteren JO13-1G

Chauffeurs: ouders van Jaron, Tess, Joek en Guus

08.45 uur

07.45 uur

Den Ham JO12-3

-

Vilsteren JO12-1G

Chauffeurs: ouders van Naomi, Lotus en Kian

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO11-1G

-

SJO JCHW JO11-1G

Scheidsrechter: Lars Kampman

08.30 uur

07.30 uur

De Zweef JO10-4G

-

Vilsteren JO10-1G

Chauffeurs / Extra leider: ouders van Mats, Leroy en Maud

Geplaatst: 12 maart 2020

23-05-2020

Zaterdag 23 mei 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

11.20 uur

12.00 uur

WVF MO19-1 (Zwolle)

-

Vilsteren MO19-1

Chauffeurs: ouders van Roos, Anouk, Laura en Milou

14.15 uur

13.30 uur

Vilsteren JO17-1

-

DETO JO17-2

Scheidsrechter: Marcel Lint

11.00 uur

10.00 uur

Nieuwleusen JO15-3

-

Vilsteren JO15-1G

Chauffeurs: ouders van Tom, Maud, Dani en Harm

11.15 uur

10.30 uur

Vilsteren JO13-1G

-

Olympia’28 JO13-2

Scheidsrechter: Jari Vlierman

10.00 uur

09.30 uur

Vilsteren JO12-1G

-

Heeten JO12-1

Scheidsrechter: Marco Langenkamp

08.30 uur

07.30 uur

Nieuwleusen JO11-3

-

Vilsteren JO11-1G

Chauffeurs: ouders van Giel, Vince en Kalle

09.00 uur

08.30 uur

Vilsteren JO10-1G

-

Balkbrug/Avereest JO10-2G

Scheidsrechter: Thijmen Blkoo
Extra leider: ouders van Mees

Geplaatst: 12 maart 2020