2014-01-26 Vilsteren 1 - Heino 3 (uitslag 4-0)

 
 
Zondag, d.d. 26-01-2014.
Vilsteren 1 – Heino 3.
 
Op een moeilijk bespeelbaar hoofdveld heeft het jonge 1e elftal van vv Vilsteren een terechte overwinning behaald op Heino 3 (4-0). Onder prima leiding van scheidsrechter Wim Hollak was het eengelijkopgaande eerste speelhelft.
Spelend vanuit een goede organisatie, met als sluitpost de alert meevoetballende keeper Rik Legebeke, was het Leon Bovenmars die met een fraaie lob over de doelman van de tegenpartij de 1-0 aantekende in de 25e speelminuut.

Net voor het rustsignaal, op het randje van buitenspel was het Wesley Kampman die zorgde voor een 2-0 voorsprong voor de thuisclub. Na rust was Vilsteren de bovenliggende partij, wat resulteerde
in een uiteindelijke 4-0 overwinning, door een eigen doelpunt van Heino 3 en als laatste een doelpunt van invaller Jelle Niens, na een mooi opgezette aanval.

Op naar de volgende (competitie) wedstrijd in Deventer tegen de plaatselijke SC Deventer (zondag, d.d. 02-02-2014, aanvang 14.00 uur).
 
Dik Runherd