SENIOREN‎ > ‎

Wedstrijden Senioren en Kantinediensten

Afgelastingen
Om 08.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de ochtendwedstrijden gekeurd. Vanaf 08.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site. Om 11.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de middagwedstrijden gekeurd. Vanaf 11.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site.

Voor spelers van Vilsteren 1 en 2 geldt: Telefonisch afmelden voor trainingen bij Hendri Zwinselman via 06-51422115



23-09-2018

Zondag 23 september 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

13.00 uur

Vilsteren 1

-

DVSV 1

Scheidsrechter: de heer J.A. Peters
Wedstrijdcoördinator: Harrie Hendriks

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Marienheem 5

Scheidsrechter: Wim Hollak

11.30 uur

10.30 uur

Dalfsen 5

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

10.15 uur

-

15.00 uur

 

Elien Neppelenbroek

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Camiel van Wijk

 

 

 

keukendienst

Silvo Langenkamp

13.00 uur

-

14.45 uur

3e elftal

Rick Bovenmars

14.45 uur

-

16.30 uur

2e elftal

Lennart Hulsman

16.30 uur

-

Sluiting

1e elftal

Matthijs Kamphuis

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 18 augustus 2018
Gewijzigd: 16 september 2018


26-09-2018

Woensdag 26 september 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Leonie Kamphuis

 

Donderdag 27 september 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Gerard Rietman

Geplaatst: 18 augustus 2018


28-09-2018

Vrijdag 28 september 2018

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

19.15 uur

Vilsteren VR25+ 1

-

DKB VR25+ 3

Scheidsrechter: Gerard Rietman

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.00 uur

-

23.00 uur

Dames

Ingrid Lohuis

Geplaatst: 29 augustus 2018



30-09-2018

Zondag 30 september 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Willemsoord 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

11.00 uur

09.45 uur

Ulu Spor 3

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

ZAC 3

Scheidsrechter: Wim Hollak

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

10.15 uur

-

14.00 uur

 

Lisa Kamphuis

 

 

 

keukendienst

Kirstie Bloo

12.30 uur

-

14.45 uur

3e elftal

Remco Legebeke

14.45 uur

-

17.00 uur

2e elftal

Jelle Giesen

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Jelle Niens

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 18 augustus 2018


03-10-2018

Woensdag 3 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Danielle Koggel

 

Donderdag 4 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

35+

Dennis Kutterik

Geplaatst: 18 augustus 2018


07-10-2018

Zondag 7 oktober 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

BEW 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

12.00 uur

11.00 uur

Dalfsen 4

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Reaal Dronten 3

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

10.15 uur

-

14.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Silvo Langenkamp

12.30 uur

-

14.45 uur

3e elftal

Mark Ebbinge

14.45 uur

-

17.00 uur

2e elftal

Rens Noordman

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Elroy Bloo

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 18 augustus 2018

10-10-2018

Woensdag 10 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Aniek Veltmaat

 

Donderdag 11 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Martijn Hulsman

Geplaatst: 18 augustus 2018




12-10-2018

Vrijdag 12 oktober 2018

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

19.15 uur

Vilsteren VR25+ 1

-

ASC’62 VR25+ 1

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.00 uur

-

23.00 uur

Dames

Paulien Meulman

Geplaatst: 21 september 2018


14-10-2018

Zondag 14 oktober 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

13.00 uur

Vilsteren 1

-

Old Forward 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Frank Veltmaat

Entree en lotenverkoop: n.n.b.
Pupillen van de week: n.n.b.

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Wijhe’92 9

Scheidsrechter: n.n.b.

12.00 uur

10.45 uur

Heeten 7

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Nog niet bekend

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

13.00 uur

-

15.00 uur

2e elftal

Gerben Blankenvoorde

15.00 uur

-

16.30 uur

3e elftal

Tom Bakker

16.30 uur

-

Sluiting

1e elftal

Justus von Martels

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018


17-10-2018

Woensdag 17 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Evelien Lindeboom

 

Donderdag 18 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Nico Nijhoff

Geplaatst: 21 september 2018


21-10-2018

Zondag 21 oktober 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Hoonhorst 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

16.15 uur

-

Sluiting

1e elftal

Niels Noordman

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018


24-10-2018

Woensdag 24 oktober 2018

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

18.45 uur

HHC VR25+ 1

-

Vilsteren VR25+ 1

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Ellenoor v.d. Veen

 

Donderdag 25 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Marcel Vree

Geplaatst: 21 september 2018


28-10-2018

Zondag 28 oktober 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Vilsteren 1

-

Scheerwolde 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Gerard Rietman

Entree en lotenverkoop: n.n.b.
Pupillen van de week: n.n.b.

12.00 uur

10.45 uur

Heino 10

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Broekland 5

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Nog niet bekend

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

12.45 uur

-

14.45 uur

3e elftal

Bastiaan v.d. Kolk

14.45 uur

-

16.30 uur

2e elftal

Casper Laurman

16.30 uur

-

Sluiting

1e elftal

Lars Bloo

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018


31-10-2018

Woensdag 31 oktober 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Celine Bloo

 

Donderdag 1 november 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Desmond Bloo

Geplaatst: 21 september 2018


02-11-2018

Vrijdag 2 november 2018

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

19.15 uur

Vilsteren VR25+ 1

-

Gramsbergen VR25+ 1

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Marianne v.d. Kolk

Geplaatst: 21 september 2018


04-11-2018

Zondag 4 november 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Vilsteren 1

-

Wapserveen 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Jan Koerhuis

Entree en lotenverkoop: n.n.b.
Pupillen van de week: n.n.b.

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Noord Veluwe Boys 2

Scheidsrechter: n.n.b.

12.00 uur

10.45 uur

Heino 11

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Nog niet bekend

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

13.00 uur

-

14.45 uur

2e elftal

Nick Hendriks

14.45 uur

-

16.30 uur

3e elftal

Andre Hulsink

16.30 uur

-

Sluiting

1e elftal

Stijn Niens

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018


07-11-2018

Woensdag 7 november 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Anita Bosch

 

Donderdag 8 november 2018

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Gerard Rietman

Geplaatst: 21 september 2018



11-11-2018

Zondag 11 november 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

11.30 uur

10.15 uur

Dedemsvaart 4

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Heinon 9

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

12.45 uur

-

14.45 uur

3e elftal

Frank Koggel

14.45 uur

-

sluiting

2e elftal

Thomas Giesen

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018


16-11-2018

Vrijdag 16 november 2018

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

19.30 uur

18.15 uur

EMMS VR25+ 1

-

Vilsteren VR25+ 1

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.00 uur

-

23.00 uur

Dames

Leonie Kamphuis

Geplaatst: 21 september 2018


18-11-2018

Zondag 18 november 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

IJhorst 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Dedemsvaart 5

Scheidsrechter: n.n.b.

11.45 uur

10.30 uur

Raalte 6

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

10.15 uur

-

14.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

13.00 uur

-

15.00 uur

2e elftal

Lars Hulsman

15.00 uur

-

17.00 uur

3e elftal

Marco Veltmaat

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Rick Kortstee

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018


25-11-2018

Zondag 25 november 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Vilsteren 1

-

Kuinre 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Harrie Hendriks

Entree en lotenverkoop: n.n.b.
Pupillen van de week: n.n.b.

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

SDOL 5

Scheidsrechter: n.n.b.

10.30 uur

09.45 uur

OVC’21 3

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Nog niet bekend

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

12.45 uur

-

14.45 uur

2e elftal

Jaron Veltmaat

14.45 uur

-

16.30 uur

3e elftal

Maik Kutterik

16.30 uur

-

Sluiting

1e elftal

Jeffrey Feyen

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018

02-12-2018

Zondag 2 december 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Uffelte 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

11.15 uur

09.45 uur

Broekland 3

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

SDOL 6

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

10.15 uur

-

14.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

12.45 uur

-

15.00 uur

3e elftal

Edwin Legebeke

15.00 uur

-

17.00 uur

2e elftal

Thomas Jutten

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Wouter Mars

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018

09-12-2018

Zondag 9 december 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Vilsteren 1

-

Giethoorn 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Frank Veltmaat

Entree en lotenverkoop: n.n.b.
Pupillen van de week: n.n.b.

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Lemelerveld 8

Scheidsrechter: n.n.b.

11.45 uur

10.30 uur

Wijhe’92 8

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Nog niet bekend

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Nog niet bekend

 

 

 

keukendienst

Nog niet bekend

13.00 uur

-

15.00 uur

2e elftal

Oscar Tuin

15.00 uur

-

16.30 uur

3e elftal

Kees Bakker

16.30 uur

-

Sluiting

1e elftal

Jari Vlierman

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018

16-12-2018

Zondag 16 december 2018
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Diever-Wapse 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Henri Tuin

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 21 september 2018