SENIOREN‎ > ‎

Wedstrijden Senioren en Kantinediensten

Afgelastingen
Om 08.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de ochtendwedstrijden gekeurd. Vanaf 08.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site. Om 11.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de middagwedstrijden gekeurd. Vanaf 11.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site.

Voor spelers van Vilsteren 1 en 2 geldt: Telefonisch afmelden voor trainingen bij Hendri Zwinselman via 06-51422115



27-03-2019

Woensdag 27 maart 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Karin Langenkamp

 

Donderdag 28 maart 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Bas Herbrink

Geplaatst: 13 januari 2019


29-03-2019

Vrijdag 29 maart 2019

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

19.15 uur

Vilsteren VR25+ 1

-

Gramsbergen VR25+ 1

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.00 uur

-

23.00 uur

Dames

Ingrid Lohuis

Geplaatst: 30 januari 2019


31-03-2019

Zondag 31 maart 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Ulu Spor 3

Scheidsrechter: n.n.b.

11.30 uur

10.15 uur

Wijhe’92 8

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

10.15 uur

-

14.00 uur

 

Lisa Kamphuis

 

 

 

keukendienst

Kristy Bloo

13.00 uur

-

14.30 uur

2e elftal

Jelle Giesen

14.30 uur

-

Sluiting

3e elftal

Kees Bakker

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 6 februari 2019
Gewijzigd: 27 februari 2019


03-04-2019

Woensdag 3 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Paulien Meulman

 

Donderdag 4 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Francis Niens

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


07-04-2019

Zondag 7 april 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

13.00 uur

Vilsteren 1

-

Diever Wapse 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Gerard Rietman

Entree en lotenverkoop: Anouk en Jayden

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Broekland 3

Scheidsrechter: n.n.b.

11.30 uur

10.30 uur

SDOL 6

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Lisa Kamphuis

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Kristy Bloo

 

 

 

keukendienst

Silvo Langenkamp

13.00 uur

-

14.15 uur

2e elftal

Lars Bloo

14.15 uur

-

16.15 uur

3e elftal

Tom Bakker

16.15 uur

-

Sluiting

1e elftal

Jari Vlierman

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 13 januari 2019


10-04-2019

Woensdag 10 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Ellenoor v.d. Veen

 

Donderdag 11 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Stef Herbrink

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


12-04-2019

Vrijdag 12 april 2019

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

19.15 uur

Vilsteren VR25+ 1

-

SVV’56 VR25+ 1

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.00 uur

-

23.00 uur

Dames

Celine Bloo

Geplaatst: 30 januari 2019



14-04-2019

Zondag 14 april 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Giethoorn 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

12.00 uur

11.00 uur

Lemelerveld 8

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Wijhe’92 8

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

14.00 uur

 

Harold Lugtenberg

 

 

 

keukendienst

Silvo Langenkamp

12.45 uur

-

14.45 uur

3e elftal

Bastiaan v.d. Kolk

14.45 uur

-

17.00 uur

2e elftal

Casper Laurman

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Henri Tuin

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 13 januari 2019


17-04-2019

Woensdag 17 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Marianne v.d. Kolk

 

Donderdag 18 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Jarco Kalter

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


22-04-2019

Maandag 22 april 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

13.00 uur

Vilsteren 1

-

Uffelte 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Jan Koerhuis

Entree en lotenverkoop: Linette en Sophie

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

12.30 uur

-

15.00 uur

 

Annelies Giethoorn

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Lisa Kamphuis

 

 

 

keukendienst

Kristy Bloo

16.15 uur

-

Sluiting

1e elftal

Fedor Hendriks

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 13 januari 2019


24-04-2019

Woensdag 24 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Evelien Lindeboom

 

Donderdag 25 april 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Jurjen Nijhoff

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


01-05-2019

Woensdag 1 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Anita Bosch

 

Donderdag 2 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Arjan Bosch

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


05-05-2019

Zondag 5 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Heino 10

Scheidsrechter: n.n.b.

10.00 uur

08.45 uur

Broekland 5

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

10.15 uur

-

14.00 uur

 

Elien Neppelenbroek

 

 

 

keukendienst

Rinus Vlierman

12.00 uur

-

14.15 uur

3e elftal

Andre Hulsink

14.15 uur

-

Sluiting

2e elftal

Nick Hendriks

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 13 januari 2019


08-05-2019

Woensdag 8 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Roelien Dijsselhof

 

Donderdag 9 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Arie van Lenthe

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


10-05-2019

Vrijdag 10 mei 2019

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

19.30 uur

18.30 uur

ASC’62 VR25+ 1

-

Vilsteren VR25+ 1

 

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.00 uur

-

23.00 uur

Dames

Leonie Kamphuis

Geplaatst: 30 januari 2019




12-05-2019

Zondag 12 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Kuinre 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

11.00 uur

09.45 uur

Noord Veluwe Boys 2

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Heino 11

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

14.00 uur

 

Harold Lugtenberg

 

 

 

keukendienst

Silvo Langenkamp

12.30 uur

-

14.30 uur

3e elftal

Frank Koggel

14.30 uur

-

17.00 uur

2e elftal

Thomas Giesen

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Matthijs Kamphuis

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 13 januari 2019


15-05-2019

Woensdag 15 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Hannie Kempers

 

Donderdag 16 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Dennis Kok

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


19-05-2019

Zondag 19 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

13.00 uur

Vilsteren 1

-

BEW 1

Scheidsrechter: n.n.b.
Wedstrijdcoördinator: Harrie Hendriks

Entree en lotenverkoop: Emma en Kyra

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Dalfsen 4

Scheidsrechter: n.n.b.

11.00 uur

09.30 uur

Reaal Dronten 3

-

Vilsteren 3

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

15.00 uur

 

Lisa Kamphuis

14.30 uur

-

18.00 uur

 

Kristy Bloo

 

 

 

keukendienst

Silvo Langenkamp

13.15 uur

-

14 45 uur

2e elftal

Lars Hulsman

14.45 uur

-

16.30 uur

3e elftal

Marco Veltmaat

16.30 uur

-

Sluiting

1e elftal

Jelle Niens

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 13 januari 2019


22-05-2019

Woensdag 22 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Danielle Koggel

 

Donderdag 23 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Nico Nijhoff

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019


26-05-2019

Zondag 26 mei 2019
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Old Forward 1

-

Vilsteren 1

Scheidsrechter: n.n.b.

10.00 uur

08.45 uur

Wijhe’92 9

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Heeten 7

Scheidsrechter: n.n.b.

 

Kantinedienst

van  -  t/m

Elftal

namen

09.45 uur

-

14.00 uur

 

Annelies Giethoorn

 

 

 

keukendienst

Silvo Langenkamp

12.15 uur

-

14.30 uur

3e elftal

Maik Kutterik

14.30 uur

-

17.00 uur

2e elftal

Jaron Veltmaat

17.00 uur

-

Sluiting

1e elftal

Justus von Martels

Ben je verhinderd, dan ruilen binnen je eigen team.

Niet op komen dagen en geen vervanger geregeld: dan wordt je z.s.m. opnieuw ingedeeld!

Geplaatst: 13 januari 2019


29-05-2019

Woensdag 29 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

21.30 uur

-

23.00 uur

Dames

Aniek Veltmaat

 

Donderdag 30 mei 2019

Kantinedienst

Van

 

t/m

Elftal

namen

20.30 uur

-

23.00 uur

 

Martijn Hulsman

Geplaatst: 13 januari 2019
Gewijzigd: 30 januari 2019