SENIOREN‎ > ‎

Wedstrijden Senioren

Om 08.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de ochtendwedstrijden gekeurd. Vanaf 08.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site. Om 11.00 uur wordt het wedstrijdveld voor de middagwedstrijden gekeurd. Vanaf 11.30 uur staat een eventuele afgelasting dan op de site.

Voor spelers van Vilsteren 1 en 2 geldt: Telefonisch afmelden voor trainingen bij Dik Runherd


Indeling kantinediensten staat onder "Kantinediensten"


25-09-2020

Vrijdag 25 september 2020

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

19.30 uur

 

Oranje Nassau VR1

-

Vilsteren VR1

20.30 uur

 

Vilsteren VR1

-

Hardenberg’85 VR1

Wedstrijden worden gespeeld bij Oranje Nassau in Almelo

Geplaatst: 4 september 2020


27-09-2020

Zondag 27 september 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Wesepe 1

-

Vilsteren 1

12.00 uur

10.45 uur

Dedemsvaart 4

-

Vilsteren 2

12.00 uur

11.00 uur

Dalfsen 5

-

Vilsteren 3

Geplaatst: 4 september 2020
Gewijzigd: 12 september 2020


04-10-2020

Zondag 4 oktober 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

12.45 uur

Vilsteren 1

-

CCW’16 1

Wedstrijdcoördinator: Harrie Hendriks

Entree en lotenverkoop: Milou en Emma

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Wijhe’92 9

09.00 uur

08.15 uur

Vilsteren 3

-

Hoonhorst 3

Geplaatst: 4 september 2020



09-10-200

Vrijdag 9 oktober 2020

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

 

Oranje Nassau VR1

-

Vilsteren VR1

20.30 uur

 

Vilsteren VR1

-

Hardenberg’85 1

Wedstrijden worden gespeeld bij Hardenberg’85 in Hardenberg

Geplaatst: 16 september 2020


11-10-2020

Zondag 11 oktober 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Batavia’90 (Lelystad)

-

Vilsteren 1

11.00 uur

10.00 uur

Hoonhorst 3

-

Vilsteren 2

12.00 uur

10.45 uur

Dedemsvaart 4

-

Vilsteren 3

Geplaatst: 16 september 2020


18-10-2020

Zondag 18 oktober 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

12.45 uur

Vilsteren 1

-

Marienheem 1

Wedstrijdcoördinator: Frank Veltmaat

Entree en lotenverkoop: Noah en Tessa

Geplaatst: 16 september 2020


25-10-2020

Zondag 25 oktober 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Voorst 1

-

Vilsteren 1

12.00 uur

10.45 uur

Heino 10

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Lemelerveld 8

Geplaatst: 16 september 2020


30-10-2020

Vrijdag 30 oktober 2020

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

19.30 uur

 

Hardenberg’85 VR1

-

Vilsteren VR1

20.30 uur

 

Vilsteren VR1

-

Oranje Nassau VR1

Wedstrijden worden gespeeld bij Hardenberg’85 in Hardenberg

Geplaatst: 16 september 2020


01-11-2020

Zondag 1 november 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

12.45 uur

Vilsteren 1

-

V en L 1

Wedstrijdcoördinator: Gerard Rietman

Entree en lotenverkoop: Maud en Isa

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Dalfsen 6

09.00 uur

08.15 uur

Vilsteren 3

-

Raalte 6

Geplaatst: 16 september 2020


08-11-2020

Zondag 8 november 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Wissel 1

-

Vilsteren 1

12.00 uur

10.45 uur

Raalte 6

-

Vilsteren 2

12.00 uur

11.00 uur

Dalfsen 6

-

Vilsteren 3

Geplaatst: 16 september 2020


13-11-2020

Vrijdag 13 november 2020

Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

20.00 uur

 

Vilsteren VR1

-

Oranje Nassau VR1

20.30 uur

 

Hardenberg’85 VR1

-

Vilsteren VR1

Wedstrijden worden gespeeld in Vilsteren

Geplaatst: 16 september 2020


22-11-2020

Zondag 22 november 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

12.45 uur

Vilsteren 1

-

Go Ahead Deventer 1

Wedstrijdcoördinator: Jan Koerhuis

Entree en lotenverkoop: Roos en Lise

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Vilsteren 3

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

Vilsteren 3

Geplaatst: 16 september 2020


29-11-2020

Zondag 29 november 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Sallandia 1

-

Vilsteren 1

12.00 uur

11.00 uur

Dalfsen 5

-

Vilsteren 2

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Wijhe’92 9

Geplaatst: 16 september 2020


06-12-2020

Zondag 6 december 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

12.45 uur

Vilsteren 1

-

Terwolde 1

Wedstrijdcoördinator: Harrie Hendriks

Entree en lotenverkoop: Sophie en Anouk

11.00 uur

10.15 uur

Vilsteren 2

-

SDOL 5

12.00 uur

10.45 uur

Heino 8

-

Vilsteren 3

Geplaatst: 16 september 2020


13-12-2020

Zondag 13 december 2020
Wedstrijdprogramma

Tijdstip van
aanvang

Vertrek / aanwezig

Wedstrijd

14.00 uur

In overleg met trainer

Epse 1

-

Vilsteren 1

12.15 uur

11.30 uur

Vilsteren 2

-

Lemelerveld 8

10.30 uur

09.45 uur

Vilsteren 3

-

Heino 10

Geplaatst: 16 september 2020